Aktualności

Fabryka Mercedes w Jaworze

05.07.2021

Dla firmy TAKENAKA w Jaworze, na terenie fabryki MERCEDES, powstają nowe powierzchnie socjalne dla pracowników. Nasza firma wykonuje prace budowlane i wykończeniowe wraz z wyposażeniem nowopowstałych pomieszczeń w indywidulanie zaprojektowane zestawy mebli kuchennych. Zakończenie prac planowane jest w ostatnim kwartale 2021 roku.

Centrum Handlowe VICTORIA w Wałbrzychu

05.07.2021

W Wałbrzychu, w Centrum Handlowym VICTORIA , rozpoczęliśmy roboty budowlane i instalacyjne w salonie RESERVED firmy LPP. Prace wykończeniowe i aranżacyjne potrwają do połowy września. Pod koniec pierwszej dekady października klienci będą mogli odwiedzić nowy salon RESERVED w tej lokalizacji.

Salony Media Markt we Wrocławiu, Białymstoku i Toruniu.

10.07.2021

W chwili obecnej realizujemy prace adaptacyjne w trzech salonach Media Markt, we Wrocławiu, Białymstoku i Toruniu. Prace ukończymy w okresie wakacyjnym tak, aby we wrześniu klienci mogli korzystać z nowych powierzchni handlowych. Planowane są także prace adaptacyjne w salonie Media Markt w Opolu. Czekamy na decyzję Inwestora.

Salon CROPP w Lęborku

15.07.2021

Rozpoczęliśmy prace adaptacyjne i wykończeniowe w salonie CROPP w Lęborku. Zleceniodawca, firma LPP, planuje otwarcie salonu w drugiej połowie sierpnia.

INTERSPORT

16.09.2021

W czerwcu 2021 roku podjęliśmy współpracę z firmą INTERSPORT, która w centrach handlowych całej Polski posiada salony firmowe z artykułami sportowymi i wyposażeniem dla aktywnych. Salon INTERSPORT-u we Wrocławiu, w Centrum Handlowym Magnolia, będzie trzecim po Krakowie i Katowicach, który będziemy realizować. Prace wykończeniowe i montaż wyposażenia potrwają do 13 października 2021 roku.

SPORT DIRECT

16.09.2021

Po latach powróciła do nas ze zleceniem firma Sport Direct z Wielkiej Brytanii. Od 13 września realizujemy kompleksowo prace w  salonie firmowym tej firmy w Centrum Handlowym SKENDE w Lublinie. Na powierzchni około 2,5 tysiąca metrów w pierwszej dekadzie listopada rozpocznie działalność nowy salon SD.

Sinsay - Kędzierzyn-Koźla

16.09.2021

Kolejny salon Sinsay, realizowany na zlecenie firmy LPP SA, powstaje w Galerii Handlowej Odrzańskie Ogrody. Prace wykończeniowe i montaż wyposażenia zakończą się w ostatniej dekadzie października. Otwarcie planowane jest 28 października 2021 roku.

Sinsay - Ostrava

20.11.2021

W Ostravie, w CH AVION  powstaje salon SINSAY. Trwające prace wykończeniowe, meblowanie i wyposażanie zostaną ukończone do końca listopada. Salon zostanie udostępniony klientom  04 grudnia 2021 roku.

Kamienna Góra - Budynek Biurowy

05.11.2021

W Kamiennej Górze, na zlecenie firmy TAKENAKA, wykonaliśmy prace wykończeniowe w dobudowanym budynku biurowym firmy SOPP.  Zrealizowaliśmy pełny zakres robót wykończeniowych: suche zabudowy, wykładziny, prace płytkarskie, malowanie, montaż drzwi i balustrad. Realizacja trwała 2 miesiące.

Kraków - Toalety

31.10.2021

Trwa realizacja kolejnego etapu modernizacji toalet w CH Bonarka w Krakowie. Po rocznej przerwie prace ruszyły w obrębie węzła toalet T2. Realizujemy pełny zakres prac wykończeniowych i instalacyjnych.

Lublin - SPORT DIRECT

31.10.2021

W Centrum Handlowym SKENDE w Lublinie powstaje salon SPORT DIRECT. Firma AD ASTRA realizuje pełny zakres prac wykończeniowych i instalacyjnych. 

Zobacz nasze realizacje

Zobacz nasze realizacje