Aktualności

Centrum Handlowe Bonarka w Krakowie

01.07.2020

Realizujemy prace wykończeniowe przy pierwszym kompleksie toalet w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie.

Zakończenie prac w Centrum Handlowym Cuprum w Lubinie

30.06.2020

Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią,  ukończyliśmy w terminie salony House, Cropp i Reserved w Centrum Handlowym Cuprum w Lubinie. Prace były realizowane dla firmy LPP.

Centrum Handlowe Focus Mall w Zielonej Górze

28.09.2020

Trwają prace wykończeniowe i aranżacyjne w toaletach Centrum Handlowego Focus Mall w Zielonej Górze. Przewidywany czas oddania pomieszczeń do użytku klientów to 3 dekada października.

Centrum Handlowe Bonarka w Krakowie

14.09.2020

Ukończyliśmy pierwszy etap modernizacji toalet w Centrum Handlowym Bonarka w Krakowie. Prace obejmowały roboty wykończeniowe, instalacyjne oraz pełną aranżacje pomieszczeń. Obecnie użytkowane są przez Klientów Centrum.

Bombardier - Katowice

31.03.2021

Do użytku Zamawiającego – firmy Bombardier w Katowicach, zostały przekazane prace związane z remontem kompleksów socjalnych w tym obiekcie . W szatniach i toaletach wykonano wszelkie prace instalacyjne (klimatyzacja, wentylacja, instalacja elektryczna i instalacje wodno – kanalizacyjne) oraz prace wykończeniowe i aranżacyjne.

Galeria handlowa OLYMPIA w Ołomuńcu na terenie Republiki Czeskiej

12.04.2021

Trwają prace instalacyjne (instalacje elektryczne i HVAC) oraz wykonywany jest pełny zakres prac wykończeniowych wraz z meblowaniem Salonu SINSAY w Galerii Handlowej OLYMPIA w Ołomuńcu na terenie Republiki Czeskiej. Salon zostanie oddany do użytku klienta w ostatnim tygodniu maja 2021 roku.

Zobacz nasze realizacje

Zobacz nasze realizacje