Strona główna

PL

EN

Kontakt
AD ASTRA Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

41-603 Świętochłowice
ul. Wojska Polskiego 79a

NIP: 641-18-99-376
REGON: 270215694
KRS: 0000108382

Sąd Rejestrowy Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy KRS

Konto : ING Bank Śląski Oddział w Świętochłowicach
43 1050 1373 1000 0022 5477 5428

biuro spółki i adres do korespondencji:

41-603 Świętochłowice
ul. Wojska Polskiego 79a

telefon:
+48 32 345 20 01
+48 32 245 35 14

tel.kom:
+48 695 72 90 92

fax: +48 32 345 22 30

e-mail: biuro@adastra.com.pl
strona: www.adastra.com.pl
Zarząd
Prezes Zarządu
Uprawniony Kierownik Robót
Andrzej Marek
a.marek@adastra.com.pl
+48 695 72 90 88
+48 32 345 20 01 wew.23
Prokurent.
Marek Gajoch
m.gajoch@adastra.com.pl
Prokurent. Uprawniony Kierownik Robót. Technik budowlany.
Bernard Wanot
b.wanot@adastra.com.pl
+48 695 72 90 83
+48 32 345 20 01 wew.21
Wiceprezes Zarządu
Anna K. Jóźwiak
a.jozwiak@adastra.com.pl
Sekretariat i administracja
Pracownik Sekretariatu, Administracji i Kadr
Dorota Krawczyk
d.krawczyk@adastra.com.pl
+48 695 72 90 92
+48 32 345 20 01
Pracownik Porządkowy
Aleksandra Tabacka
Księgowość i finanse
Główna Księgowa
Grażyna Kołodziej
g.kolodziej@adastra.com.pl
+48 32 345 20 01 wew.27
+48 669 602 940
Księgowa
Katarzyna Góral
k.goral@adastra.com.pl
+48 32 345 20 01 wew.27
+48 669 602 940
Inspektor
Ewa Biela
e.biela@adastra.com.pl
+48 32 345 20 01 wew.27
+48 669 602 940
BHP
Specjalista ds.BHP
Adolf Skwark
a.skwark@adastra.com.pl
+48 695 72 90 84
Zespół realizacji budów
Uprawniony Kierownik Robót. Technik budowlany.
Ireneusz Kaj
i.kaj@adastra.com.pl
+48 695 72 90 91
+48 32 345 20 01 wew.23
Uprawniony Kierownik Robót. Technik budowlany.
Grzegorz Mazur
g.mazur@adastra.com.pl
+48 695 72 90 87
+48 32 345 20 01 wew.22
Technik Budowy
Paweł Stefański
p.stefanski@adastra.com.pl
+48 695 72 90 89
+48 32 345 20 01 wew.23
Zaopatrzeniowiec.
Marian Szlufik
m.szlufik@adastra.com.pl
+48 695 72 90 90
+48 32 345 20 01 wew.23
Zaopatrzeniowiec. Technik Budowy.
Tomasz Gajoch
t.gajoch@adastra.com.pl
+48 695 72 90 85
+48 32 345 20 01 wew.22
All rights reserved © 2008 AD ASTRA
Projekt i realizacja: tinsmedia